;
Strona główna » DEMO SuperTacho – bezpłatnie rozliczaj kierowców przez 14 dni
od Zespół ITD-PIP
Supertacho DEMO program do rozliczania czasu pracy kierowców

Formularz pobierania bezpłatnej wersji oprogramowania do rozliczania kierowców

Dbając o maksymalny komfort osób poszukujących rozwiązań w zakresie rozliczania kierowców udostępniamy pełną wersję oprogramowania SuperTacho bez żadnych ograniczeń funkcjonalnych na okres 14 dni.

Po tym czasie program przestanie funkcjonować, ale wszelkie dane zostają w nim zachowane. Po ewentualnym nabyciu licencji w przyszłości, można z danych rozliczonych w trakcie okresu testowego normalnie korzystać w normalnej pracy potem.

Rozliczanie czasu pracy kierowców - Supertacho

Program SuperTacho pracuje w środowisku Windows (wersja Windows 7, Windows 10, Windows Server). Wymaga ok 4GB wolnej pamięci RAM i ok. 20GB wolnej powierzchni dyskowej w komputerze.

W trakcie okresu testowego, podczas pracy w programie jest wymagane połączenie z internetem. Wynika to z korzystania z licencji tymczasowej na użytkowanie programu, pobieranej przez internet z naszego serwera.

Poniżej znajduje się formularz aktywacyjny – prosimy wypełnić dane swojej firmy. Po wypełnieniu formularza natychmiast otrzymacie Państwo instrukcję instalacji i aktywacji wersji SuperTacho, aby jak najszybciej zaczać uzywać programu.

Wersja DEMO nie ma żadnych ograniczeń liczby kierowcy lub pojazdów. Można bezpłatnie rozliczyć kierowców za dowolny okres bieżący oraz historyczny.

Podczas okresu testowego możecie Państwo korzystać z opieki naszych serwisantów i doradców, aby maksymalnie wykorzystać ten czas i uzyskać pełny obraz możliwości i komfortu pracy w programie SuperTacho.

Strona używa informacji osobistych aby lepiej dopasować treści do Twoich oczekiwań. Zakładamy, że rozumiesz sens takiego działania, ale oczywiście możesz się nie zgodzić. Zgoda Czytaj więcej...

Polityka prywatności
;